בלוג זה הוקם בעקבות פרסום מקרים רבים ברשת האינטרנט וריבוי תביעות משפטיות בשל איסור הפליה כנגד המועדונים גלינה בר, גוסיפ, לאנדן הנמצאים בבעלותם של : עו"ד אורן פסקל (עו"ד אורן חזן לשעבר), נדב שצר, ניסן לרידו, אסף מזרחי , אודי אדדי ,טל גולן ועוד. ידוע לנו אודות 26 הליכים משפטיים בשל איסור הפליה, המתנהלים/התנהלו מול המועדונים הנ"ל ו/או מי מבעליהם משנת 2008. למיטב ידיעתנו ברוב מוחלט של התביעות המשפטיות שכבר הסתיימו, נאלצו בעלי מועדונים אלה, לפצות את התובעים במסגרת הסדר פשרה או פס"ד. בלוג זה יכול להיות לעזר רב לכל מי שסבור כי נפגע מהתנהלותם של מועדונים אלה, או ממועדונים אחרים. ניתן למצוא פה חומר משפטי רב בנוגע לתביעות משפטיות כנגד מועדונים אלה ומידע נוסף שעשוי לסייע במסגרת הליך משפטי. פירוט מלא של כתבי הטענות ופסקי הדין בתביעות אלו תוכלו למצוא בפוסטים השונים שבבלוג זה (כל כתבי הטענות ופסה"ד לקוחים מאתר בית המשפט אלא אם כן צויין אחרת). האירוע שהגדיש את הסאה, הנו אירוע שסוקר בהרחבה באמצעי התקשורת השונים ובו לכאורה הופלה בכניסה למועדון הגלינה, בוגר סיירת מובחרת בן העדה האתיופית. חברו (הבהיר) הוכה באגרוף וכמעט איבד את ראייתו לאחר שניסה לברר מדוע נחסמת כניסת חברו. בשל אירוע חמור זה הוגש כתב אישום כנגד מאבטח המועדון והתקיים הליך פלילי במהלכו הודה המאבטח באישומים נגדו, התנצל ופיצה את הקורבן. בשל מקרה זה גם התנהלו הליכיים משפטיים רבים. עד עתה חוייב המועדון לשלם לנפגעים סך של כ 50,000 ש"ח וזאת בנוסף ל כ 30,000 ש"ח במסגרת הוצאות משפט והוצאות שכ"ט. אולם כפי הנראה טרם נאמרה המילה האחרונה בעניין זה ובקרוב יוגש ערעור לבימ"ש העליון בנוגע לפיצוי לבחור בהיר העור בשל איסור הפליה שתביעתו נדחתה עד עתה.

טבלת דיונים לחודשים הקרובים

תאריכי דיונים קרובים בנושאי איסור הפליה ועוד
תאריך שעה בימ"ש שופט/ת סוג דיון מספר תיק הצדדים
11.03.14 12:00 אזורי לעבודה ת"א דורי ספיבק קד"מ סע"ש 43817-06-13 יגיל רמוני נגד י.י.מ.מ אבטחה (תביעת סכסוך עבודה)
04.05.14 14:00 שלום ת"א אריאל צימרמן הוכחות
מאוחד
ת"ט 44177-06-12 התנגדות לביצוע שטר רד בול בע"מ נ' אירופה הקלאסית ואסף מזרחי
ת"ט 22720-06-12 התנגדות לביצוע שטר רד בול בע"מ נ' גלינה בר בע"מ ואורן פסקל (חזן)
11.05.14 09:00 שלום ת"א מיכל ברק נבו דיון ת.פ. 47720-06-13 מדינת ישראל נ' גלינה בר ואסף מזרחי
03.11.14 11:30 ביהמ"ש העליון רובינשטיין,פוגלמן,שהם דיון רע"א 7731/13 אריה שוורץ ומוטי וודג'ה נ' גלינה בר ואח'
--.--.-- --:-- שלום ירושלים עינת אבמן-מולר ----- ת.א. 16666-01-12 תביעת נזקי גוף: אברהם ארן מצא נ' גלינה בר ואח'
--.--.-- --:-- עניינים מנהליים ת"א ד"ר דפנה אבניאלי ----- עת"מ 50819-06-12 עתירה מנהלית גלינה בר ואח' נגד עיריית ת"א ואח'

27 באוק׳ 2010

רימון הלם נזרק לעבר מועדון "גוסיפ" בת"א. מאת: עזרי עמרם , כתב חדשות 2.

פורסם 22/10/10 23:37 באתר מקו | עזרי עמרם , כתב חדשות 2:

אלימות בלב תל אביב: המשטרה בודקת מיהם האלמונים שהשליכו רימון לעבר מועדון ה"גוסיפ" רגע לפני שהייתה אמורה להתחיל בו מסיבה של מאות חוגגים. מדובר, ככל הנראה, ברימון הלם שהושלך לעבר הכניסה מאופנוע שחלף בכביש. איש לא נפגע באירוע ולא נגרם נזק.

אלמונים השליכו הערב רימון לעבר מועדון ה"גוסיפ" בתל אביב, דקות ספורות לפני שמאות בליינים הגיעו כדי להשתתף במסיבה. איש לא נפגע והמשטרה פתחה בחקירה. סמוך לשעה 22:20, קצת לפני שאמורה הייתה להתחיל המסיבה, נשמע קול פיצוץ סמוך למועדון. "ככל הנראה מדובר ברימון הלם", אמרו במשטרה. "ניידת שהגיעה למקום בחנה את הממצאים", הוסיפו השוטרים. חקירה לבירור סיבות המקרה נפתחה. "האירוע התרחש כ-20 מטרים מהמקום בו עוברים הבליינים סלקציה", הסביר נדב שצר, מבעלי המועדון. " לפי דעתי זה היה אופנוען שזרק חפץ לעבר הכניסה ולא בטוח שזה היה רימון, אולי מדובר בחזיז", הוא הוסיף. "אין לנו אויבים ואנחנו לא יודעים מי ירצה לנסות ולפגוע במועדון ולכן אנו מעריכים שהרימון לא כוון אלינו", אמרו גורמים בהנהלת המועדון. המסיבה במקום התחילה כרגיל ונראה שהמבלים הרבים לא התרגשו מהאירוע הפלילי שכמעט שהשבית את שמחתם.

אין תגובות: