בלוג זה הוקם בעקבות פרסום מקרים רבים ברשת האינטרנט וריבוי תביעות משפטיות בשל איסור הפליה כנגד המועדונים גלינה בר, גוסיפ, לאנדן הנמצאים בבעלותם של : עו"ד אורן פסקל (עו"ד אורן חזן לשעבר), נדב שצר, ניסן לרידו, אסף מזרחי , אודי אדדי ,טל גולן ועוד. ידוע לנו אודות 26 הליכים משפטיים בשל איסור הפליה, המתנהלים/התנהלו מול המועדונים הנ"ל ו/או מי מבעליהם משנת 2008. למיטב ידיעתנו ברוב מוחלט של התביעות המשפטיות שכבר הסתיימו, נאלצו בעלי מועדונים אלה, לפצות את התובעים במסגרת הסדר פשרה או פס"ד. בלוג זה יכול להיות לעזר רב לכל מי שסבור כי נפגע מהתנהלותם של מועדונים אלה, או ממועדונים אחרים. ניתן למצוא פה חומר משפטי רב בנוגע לתביעות משפטיות כנגד מועדונים אלה ומידע נוסף שעשוי לסייע במסגרת הליך משפטי. פירוט מלא של כתבי הטענות ופסקי הדין בתביעות אלו תוכלו למצוא בפוסטים השונים שבבלוג זה (כל כתבי הטענות ופסה"ד לקוחים מאתר בית המשפט אלא אם כן צויין אחרת). האירוע שהגדיש את הסאה, הנו אירוע שסוקר בהרחבה באמצעי התקשורת השונים ובו לכאורה הופלה בכניסה למועדון הגלינה, בוגר סיירת מובחרת בן העדה האתיופית. חברו (הבהיר) הוכה באגרוף וכמעט איבד את ראייתו לאחר שניסה לברר מדוע נחסמת כניסת חברו. בשל אירוע חמור זה הוגש כתב אישום כנגד מאבטח המועדון והתקיים הליך פלילי במהלכו הודה המאבטח באישומים נגדו, התנצל ופיצה את הקורבן. בשל מקרה זה גם התנהלו הליכיים משפטיים רבים. עד עתה חוייב המועדון לשלם לנפגעים סך של כ 50,000 ש"ח וזאת בנוסף ל כ 30,000 ש"ח במסגרת הוצאות משפט והוצאות שכ"ט. אולם כפי הנראה טרם נאמרה המילה האחרונה בעניין זה ובקרוב יוגש ערעור לבימ"ש העליון בנוגע לפיצוי לבחור בהיר העור בשל איסור הפליה שתביעתו נדחתה עד עתה.

טבלת דיונים לחודשים הקרובים

תאריכי דיונים קרובים בנושאי איסור הפליה ועוד
תאריך שעה בימ"ש שופט/ת סוג דיון מספר תיק הצדדים
11.03.14 12:00 אזורי לעבודה ת"א דורי ספיבק קד"מ סע"ש 43817-06-13 יגיל רמוני נגד י.י.מ.מ אבטחה (תביעת סכסוך עבודה)
04.05.14 14:00 שלום ת"א אריאל צימרמן הוכחות
מאוחד
ת"ט 44177-06-12 התנגדות לביצוע שטר רד בול בע"מ נ' אירופה הקלאסית ואסף מזרחי
ת"ט 22720-06-12 התנגדות לביצוע שטר רד בול בע"מ נ' גלינה בר בע"מ ואורן פסקל (חזן)
11.05.14 09:00 שלום ת"א מיכל ברק נבו דיון ת.פ. 47720-06-13 מדינת ישראל נ' גלינה בר ואסף מזרחי
03.11.14 11:30 ביהמ"ש העליון רובינשטיין,פוגלמן,שהם דיון רע"א 7731/13 אריה שוורץ ומוטי וודג'ה נ' גלינה בר ואח'
--.--.-- --:-- שלום ירושלים עינת אבמן-מולר ----- ת.א. 16666-01-12 תביעת נזקי גוף: אברהם ארן מצא נ' גלינה בר ואח'
--.--.-- --:-- עניינים מנהליים ת"א ד"ר דפנה אבניאלי ----- עת"מ 50819-06-12 עתירה מנהלית גלינה בר ואח' נגד עיריית ת"א ואח'

15 ביוני 2010

תגרה במועדון MOVE בנמל ת"א

אדרי היה מעורב בתגרה במועדון בת"א.
קשר בית"ר י-ם היה מחוץ ל-"MOVE" כשהתפתח ויכוח שגלש לאלימות – עזב את המקום לפני שהמשטרה הגיעה. אדרי ל-ONE: היו קצת ויכוחים ודחיפות - זה הכל. כפיר אדרי - "לא רבתי עם אף אחד מכות" מאת אופירה אסייג 11/08/2002 17:26
קשר בית"ר י-ם, כפיר אדרי, היה מעורב אמש (שבת) בתגרה המונית במועדון "MOVE" בנמל ת"א. קפטן מכבי חיפה, אריק בנאדו, שבילה באותה שעה במועדון שנקרא "איי 4" נקרא לעזור לאדרי אולם כשהוא הגיע למקום אדרי כבר עזב. עדי ראיה, שנכחו במקום, סיפרו ל-ONE:
"כפיר הגיע למועדון, ואחרי זמן קצר התפתח ויכוח בינו לבין מספר אנשים שהמתינו מחוץ למועדון. הויכוח גלש לפסים אלימים ומכות נמרצות. אחרי שכפיר שמע שמשטרה עומדת להגיע בכל רגע הוא מיהר לעזוב את המקום".

הבעלים של ה-"MOVE", אורן חזן, מסר בתגובה ל-ONE:"אני קודם כל רוצה להדגיש שהמכות היו מחוץ למועדון שלי ולא בתוכו. סלים טועמה חגג יום הולדת במועדון שלי, והגיעו המון כדורגלנים לחגוג אתו, ובכלל לבלות במסיבת הסגירה של המועדון שעשינו אתמול בלילה. בשלב מסוים המועדון התמלא עד אפס מקום והפסקתי להכניס אנשים, בחוץ המתינו עוד הרבה אנשים שרצו להיכנס ולא יכלו. חלק מהם היו מאוד ממורמרים והאווירה התחילה להתחמם. הזמנתי מיד משטרה, אבל היא הגיעה באיחור של 20 דקות, והמכות ההמוניות בחוץ כבר התחילו. היו שם מכות רציניות עם הרבה מאוד אנשים, ולא מדובר בויכוח של שניים-שלושה אנשים אלא הרבה יותר – עשרות אנשים. ראיתי את אדרי מסתובב שם, אבל אני לא יודע אם הוא היה מעורב במכות.
אדרי אמר בתגובה: "לא רבתי עם אף אחד מכות, היו קצת ויכוחים ודחיפות והמשטרה הגיעה למקום כדי להפריד במכות של חבר'ה מבת-ים. זה הכל".
קישור:

אין תגובות: